Yükleniyor...

Lisans

İNTOBA – İnsan ve Toplum Bilimleri Akademi Dergisi‘nin, açık erişimli makaleleri Creative Commons Atıf-GayrıTicari 4.0 Uluslararası Lisans (CC BY-NC 4.0) ile lisanslıdır.

.

Creative Commons Atıf-GayrıTicari 4.0 Uluslararası Lisans (CC BY-NC 4.0) politikasına göre eser her ortam veya formatta kopyalanabilir, yeniden dağıtılabilir, karıştırılabilir, aktarılabilir ve mevcut eserin üzerine inşa edilebilir. Öte yandan, bu politikaya göre esere uygun referans verilmeli, lisansa bağlantı sağlamalı ve değişiklik yapıldıysa bilgi verilmelidir. Bunları uygun bir şekilde yerine getirebilirsiniz fakat bu, lisans sahibinin sizi ve kullanım şeklinizi onayladığını göstermez.

.

Creative Commons Atıf-GayrıTicari 4.0 Uluslararası Lisans (CC BY-NC 4.0) politikasına göre materyal ticari amaçlarla kullanılamaz. İçeriğin ticari amaçlı kullanımı için yayınevinden yazılı izin alınması gereklidir. Lisans şartlarını yerine getirdiğiniz sürece, lisans sahibi bu özgürlükleri (belirtilen hakları) iptal edemez.

.

Creative Commons Atıf-GayrıTicari 4.0 Uluslararası Lisans (CC BY-NC 4.0) bağlantısına https://creativecommons.org/licenses/by-nc/4.0/deed.tr linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.